E-poe müügitingimused

Pumbajaam OÜ, reg. Kood 12393140 , (edaspidi Müüja) ja klient, kes täidab Müüja e-poes tellimuse ja identifitseerib end tellimusele isikuandmete kandmisega (edaspidi Ostja), on sõlminud e-poe lepingu (edaspidi Leping) .
  • E-POE
1.1 Pumbajaam E-pood (edaspidi E-pood) on Müüja poolt loodud internetipood, mis võimaldab Ostjale kaupa müüa.
  • ÜLDSÄTTED
2.1. Lepingupooled juhinduvad oma suhete reguleerimisel võlaõigusseadusest ja teistest Eesti Vabariigi seadustest ja aktidest ning kokkulepitud e-poe lepingust. 2.2. Müüjal on õigus teha e-poe teenuses ja teenuse kasutamise tingimustes muudatusi ette teatamata.
  • TOOTED JA OSTMINE
3.1 E-poes välja pandud tooted on üldjuhul laos olemas. 3.2 Kui toode on otsas ja tellimust ei ole võimalik täita, võtab Müüja Ostjaga ühendust ja teatab uue võimaliku tarneaja või toote asendamise samaväärse sama hinna ja kvaliteediga toote vastu või makstud raha saaks tagasi. Raha tagastatakse Ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul pärast tellimuse vormistamist. 3.3 Toodete kuvatavad pildid on illustratiivse tähendusega ja võivad tegelikust tootest erineda. E-poes leitud toodete lahknevused ei ole ammendavad ja võivad sisaldada tahtmatuid vigu. 3.5 Ostja kinnitab, et on vähemalt 18-aastane. 3.6 Ostja valib soovitud toote ja kohustub esitama tellimuse täitmiseks nõutud andmed ning tasuma toodete eest internetipanga lingi, krediitkaardi või arve kaudu. 3.7 Ostja on kohustatud esitama tellimuse täitmisel tõesed andmed. Müüja ei vastuta Ostja poolt esitatud ebaõigete andmete ja sellest tulenevate tagajärgede, sh tellimuse võimaliku täitmata jätmise eest. 3.8 Müük toimub juhul, kui Ostja on saanud tellimuse e-poe veebilehe kaudu ja on tellimuse eest tasunud.
  • HINNAD
4.1. Kõik e-poes esitatud hinnad on eurodes ja sisaldavad käibemaksu. 4.2. Müüjal on õigus e-poes kuvatavaid hindu igal ajal muuta. Kui e-poes on hinnad muutunud peale Ostja poolt tellimuse vormistamist ja selle eest tasumist, kohustub Müüja tarnima Ostjale tooted vastavalt hetkel kehtinud hinnale. Ostjal ei ole õigust nõuda hinnavahe hüvitamist.
  • TARNEAEG JA TARNETINGIMUSED
5.1 Ostjal on õigus valida kahe erineva saatmisviisi vahel. 5.1.1 Eesti Vabariigis toimetatakse kaup Ostjani, kasutades Müüja poolt organiseeritud transporti. 5.1.2 Ostjal on võimalik aiamajadele järele tulla Müüja lattu aadressil Risu tee 2, Pihva küla, Tartumaa. 5.1.3 Transpordi täpne aeg lepitakse Ostja ja Müüja vahel kirjalikult kokku. 5.2 Kui Ostja on valinud kohaletoimetamise viisiks Müüja transpordi, tuleb Ostjal Transpordi eest tasuda pärast selle teostamist. Müüja teostab transpordi 14 päeva jooksul, kui pooltel ei ole teistsugust kokkulepet. 5.3 Kui Ostja on valinud kauba kättesaamiseks ise järgi tulles, teavitatakse Ostjat telefoni või e-posti teel, millal kaup on vastuvõtmiseks valmis. Vastav teave edastatakse Ostjale esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 5 tööpäeva jooksul pärast raha laekumist Müüja pangakontole. 5.4 Tellitud kauba üleandmine toimub ainult Ostjale, lähtudes Ostja isikut tõendava dokumendi esitamisest. Kolmandatele isikutele antakse kaup üle ainult Ostjaga kokku leppimisel. 5.5 Ostja transpordi kasutamise korral väljastatakse kaup ainult esmaspäevast neljapäevani, kell 8.00-15.30. 5.6 Kauba väljastamisel Ostja transpordile lepitakse kokku kuupäev, kuid kindlat aega broneerida ei saa, laadimine toimub järjekorras.
  • LEPINGUST TAGANEMINE
6.1 Kui Ostja soovib lepingust taganeda pärast tellimuse vormistamist, kuid enne seda, kui Müüja on selle teostanud, kohustub Ostja sellest Müüjat kirjalikult teavitama. Kirjalik teade on vaja saata e-posti aadressile pood@pumbajaam.ee . E-kirjale tuleb lisada andmed tellimuse (ostetud kauba) kohta, millest pool soovib taganeda ning ka Ostja kontaktandmed (eesnimi, perekonnanimi, tellimuse esitamise kuupäev, kontakttelefon). 6.2 Kui taganemisteade jõuab Müüjani pärast seda, kui Müüja on lepingu juba täitnud, siis toimub lepingust taganemine käesoleva lepingu peatüki “Taganemisõigus” kohaselt. 6.3 Tavahinnaga toodete ostmisel kehtib tasuta taganemisõigus. Pärast allahindluse tellimist